Hakkımızda

Bebek ve çocuk dünyasına seçkin bir tarz kazandıran Dorimu’nun kurucularıyla tanışın.

Selin Habbab Özkaynak

1977’de İstanbul’da doğan Selin Habbab Özkaynak, lise eğitimini Özel Boğaziçi Lisesi’nde bitirdikten sonra, üniversite eğitimine Amerika'da George Washington University'de Pazarlama ve İletişim üzerine devam etmiştir. Louis Vuitton Paris, IMAGE Halkla İlişkiler, Mercedes-Benz Türk, Doğuş Otomotiv ve Garanti Bankası'nda farklı görevlerde çalışan Selin Habbab Özkaynak evli ve iki erkek çocuk annesidir.

İpek Dedeman

 

1977'de İstanbul'da doğan İpek Dedeman, lise eğitimini St.George Avusturya Lisesi'nde bitirdikten sonra, üniversite eğitimini Philadephia University'de Textile Management & Marketing ve International Business dallarında tamamladı. 2001 senesinde New York'da Edpa USA Inc'de iş hayatına başlayan Dedeman sırasıyla Edpa Tekstil, Edip İplik ve Akın Tekstil firmalarında yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Türkiye Kurumsal Yönetici Derneği'ne (TKYD) üye olan İpek Dedeman evli ve iki erkek çocuk annesidir.

Carol Haddad Karam

1969 Lübnan doğumlu Carol Haddad Karam, Beyrut Amerikan Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. Mastırını İnsan Kaynakları üzerine tamamlamıştır. Uzun seneler bankacılık sektöründe insan kaynakları dalında çalıştıktan sonra 1998 yılında eşi Georges Karam ile kendi perakendi şirketlerini kurmuştur. Halen PIKAGE SARL ve KARAM RETAIL GROUP LLC’nin başkan yardımcısıdır. Carol Haddad Karam evli ve 4 çocuk annesidir.

Georges E. Karam

1968 Lübnan doğumlu George E. Karam, AUB Beyrut Amerikan Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini finans mastırı yaparak tamamlamıştır.
1991-1998 yılları arasında Lübnan ve İsviçre’de bankacılık sektöründe çalışan ve 1998 yılında kendi perakende şirketini kuran Karam, halen PIKAGE SARL ve KARAM RETAIL GROUP LLC’nin başkanıdır.
Achrafieh Traders Association (ATA) üyesi olan Georges E. Karam evli ve 4 çocuk babasıdır.